banner120

Ali Beykoz’la öze döndük

Boluspor yeni sezon öncesi Teknik Direktör Ali Beykoz’la 2 yıllık anlaşma imzaladı. Boluspor tesislerinde düzenlenen imza törenine Başkan Mehmet İnceayan, Başkan vekili Cavit Demir, yöneticiler ve basın mensupları katıldı.

 Ali Beykoz’la öze döndük

Yeni sezonda görevi Ali Beykoz’a devreden Boluspor yönetim kurulu tecrübeli teknik adam Ali Beykoz ile sözleşme imzaladı. Boluspor kulüp başkanı Mehmet İnceayan ve yönetimi geçtiğimiz yıllarda birçok takımda Teknik direktörlük yapan, Alibeyköyspor’u 2.lige çıkartan ve geçtiğimiz sezon Boluspor A2 takımı Teknik direktörlüğünü yapan Ali Beykoz’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.

BİZ ALİ BEYKOZ’A İNANIYORUZ

İmza töreninde bir konuşma yapan başkan Mehmet İnceayan “Eski futbolcumuz ve uzun yıllar Türk futbolunda değişik takımlarda görev yapan Ali Beykoz’u 2013-2014 sezonunda takımın başına getirdik. Biz Ali Beykoz’a inanıyor ve güveniyoruz. Güvendiğimiz içinde bu görevi kendisine tebliğ ettik. Bundan sonra başarı Ali Beykoz’un, başarı Boluspor’un. Tabiî ki bunda da en büyük başarı da Boluspor yönetiminin olacaktır. Bu duygularla kendisini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.  

KİMSENİN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMAYACAĞIZ

Boluspor Teknik direktörü Ali Beykoz ise “Öncelikle siz değerli basın mensuplarının ve çok değerli yönetici ağabeylerimizin huzurunda İslam âleminin bu mübarek günde miraç kandilini kutluyorum. Bu özel günde de bu görevi almaktan çok onur duydum. Yıllar sonra yaklaşık 11 sene önce Başkanımız İnceayan başkanımdı ve hocalığını yapmıştım. İnanıp beni yönetim kuruluyla buraya getirdiği için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bolunun çocuğu olarak, Bolunun evlatlarına yıllar sonra bir şekilde sahip çıkılmıştır. Hiç kimsenin yüzünü burada kara çıkaracağımızı düşünmüyorum. Boluspor’u laik olan en iyi yere çıkaracağımıza inanıyorum. İnşallah, zaman her şeyin aynası olacaktır. Bu onurlu görevi yapmaktan da büyük mutluluk duymaktayım” dedi.

KİMSE BİNDİĞİ DALI KESMEK İSTEMEZ

Transfer çalışmalarımıza bugünden itibaren transfer komitesiyle birlikte başlayacağız diyen Beykoz “Bugün itibariyle transfer çalışmalarımıza başlayacağız. Her gelen hoca burada emek harcamıştır. Hiç kimse bindiği dalı kesmek istemez. Herkes başarılı olmak için mücadele etmiştir. Nihayetinde bizde buradayız. Teknik direktör olarak Boluspor’u laik olduğu en iyi yere taşımak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Ama transfer çalışmalarına gelince, takdir ederseniz ki bugün daha yeni anlaştık. Çalışmalarımızı yapmıştık. Yaklaşık 2 yıldır, daha çok izleme komitesinde birçok oyuncuyu izleme imkânı bulmuştum. Boluspor’a laik, başkanımızın daha önce ifade ettiği gibi Boluspor’a koşan, mücadele eden, heyecan veren oyunculardan kurulu herkesin taşın altına elini sokarak hareket edeceği bir oyuncu grubu sağlayacağız. Tabiî ki transfer şöyle, böyle olacak diye bir şey yok. Hızlı hareket değil, yavaşta değil. Doğru mantıklı dengeleri kurarak hareket edeceğiz” dedi.

ALT YAPIDAN OYUNCU ALACAĞIM

Alt yapıdan alacağım oyuncular da var diyen Beykoz “Biz buralara çamurlu sahalardan geldik. Karaçayır’da 1975’lerde başlayan futbol hayatımız, bugün 38 senedir buralardaydı. Alt yapıdan alacağım oyuncular var. Alt yapıdaki oyuncularımızı o eski günlere taşımak” dedi.

BOLUSPOR EN İYİ YERDE OLACAKTIR

Hedeflerin ve heyecanların bittiği yerde yaşam bitmiştir diyen Ali Beykoz “Biz burada kurulacak kadronun en iyisini yapmayı düşünüyoruz. Hedeflerin ve heyecanların bittiği yerde yaşam bitmiştir. Ben inanıyorum ki, herkesin mutlu olacağı bir Boluspor seyredecektir, halkımız taraftarımız. Şuan ki hedefimiz, küme düşmek gibi bir düşüncemiz yok. Boluspor’un en iyi yerde olacağını düşünüyorum” dedi.

BOLUSPOR BÜYÜK BİR CAMİA

Şöyle bir olay var, açıkça bir şey söylemek istiyorum. Bir insan, sahip çıktığı zaman her şeyine, değerlerine, takımına, oyuncusuna, bir Ankaragücü gerçeği var. 10 hafta daha olsaydı ligde kalacaklardı. Belli bir kadro kurulmuştu. Boluspor camiası yıllardır içerde de olsam, dışarı da, da olsam, içersinde olduğum son 2 yılda çok büyük bir camiadır. Her şeyin üstesinden gelecektir. Takımımızda en iyi yerde olacaktır” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2013, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124