banner120

Ali Güzeldal, kaldığı yerden!

Sezon başı İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan transfer edilen ve Serhat Güller döneminde fazla forma şansı bulmayan tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Güzeldal, Oğuz Çetin’in göreve gelmesinden...

Ali Güzeldal, kaldığı yerden!

Sezon başı İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan transfer edilen ve Serhat Güller döneminde fazla forma şansı bulmayan tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Güzeldal, Oğuz Çetin’in göreve gelmesinden itibaren yükselen performansıyla Boluspor’a puan ve puanlar kazandırmaya devam ediyor.

 

Serhat Güller döneminde fazla forma şansı bulamayan ve Oğuz Çetin’in göreve gelmesiyle birlikte adete küllerinden yeniden doğan tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Güzeldal, Adanademirspor maçında attığı golle izleyenlere adeta parmak ısırttı. Oğuz Çetin’in gelmesiyle birlikte her geçen hafta yükselen performansıyla dikkat çeken Ali Güzeldal, Adanademirspor maçında yaklaşık 40 metreden attığı golle Boluspor’a altın değerinde 3 puan kazandırdı. İlk yarıda son haftalarda attığı kritik gollerle kendini bulan Ali, ikinci yarının ilk maçı olan Adanademirspor maçını da boş geçmedi. Maçın 75.dakikasında attığı golle Boluspor’un 3 puan kazanmasında büyük rol oynayan tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Güzeldal, sosyal paylaşım sitesi twitter’ı salladı. Maçtan sonra en çok Twitter atılan oyuncumuz olan Ali Güzeldal sosyal paylaşım sitesinde TT oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124