Alican "Boluspor play-off oynayacak"

Boluspor'un orta saha oyuncu Alican Karadağ hafta sonu oynanan Yeni Malatyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

 Alican

Boluspor'un orta saha oyuncu Alican Karadağ hafta sonu oynanan Yeni Malatyaspor maçının ardından yayıncı kuruluşa çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Boluspor ligin 17. haftasında Yeni Malatspor ile karşılaştığı maç sonrası yayıncı kuruluşa demeç veren Alican Karadağ çok konuşulacak sözlere imza attı. Başarılı orta saha oyuncusu Alican Karadağ, "Taraftar bize destek veriyor sağ olsunlar. Ama birlik beraberlik içinde olsunlar. Bizim olanlara çok ihtiyacımız var" dedi. Takım arkadaşları adına konuşan Karadağ, "Biz buradan futbolcular olarak söz veriyoruz. Boluspor play-off oynayacak" şeklinde konuştu.  Maç sonu yayıncı kuruluşun flaş röportajına katılan Alican Karadağ, "Çok iyi mücadele ettik. Galibiyeti istedik. İlk yarı olsun ikinci yarı olsun. Yine kötü bir gol yedik ama olur. Bu hatalar oyunu. Gol yiyeceksin, gol atacaksın çok iyi mücadele edeceksin. 3 haftada 12 gol yedik. Bunu yapan biziz. Bunun altından kalkacak olan biziz. Biz şerefimizi ortaya koyuyoruz. Namusunuzu ortaya koyuyoruz. Biz bu 12 golün altından en iyi şekilde çıkıcaz ve Boluspor play off oynayacak. Bunu herkese söylüyorum" şeklinde konuştu. 

 

Taraftarımız birlik beraberlik içinde olsun

Sözlerine devam eden Karadağ, "Taraftarlarımıza birşeyler söylemek istiyorum. Bize destek veriyorlar sağolsunlar. Ama birlik beraberlik içinde olsunlar. Bizim onlara çok ihtiyacımız var. Boluspor camiasının birlik beraberlik içinde olması lazım. Başkanından, Belediye Başkanına, Valisine kadar herkesin birlik içinde olması lazım. Çünkü Bolu böyle olduğu zaman iyi yerlere gelecek. Biz buradan futbolcu olarak söz veriyoruz. Boluspor play off oynayacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128