Alkışlar, “Soğuk cehenneme”

Geredespor’un 0-0 berabere kaldığı Kırıkkale Yahşihanspor mücadelesine taraftarların ilgisi büyük oldu. Taraftarların ilgisinin büyük olmasının en önemli nedenlerinden birisi de Geredespor taraftarlarını bir...

Alkışlar, “Soğuk cehenneme”

Geredespor’un 0-0 berabere kaldığı Kırıkkale Yahşihanspor mücadelesine taraftarların ilgisi büyük oldu. Taraftarların ilgisinin büyük olmasının en önemli nedenlerinden birisi de Geredespor taraftarlarını bir araya getirme, Geredespor’a destek verme adına Metin Turunç’un kurduğu “Soğuk Cehennem” taraftar grubu oldu.

 

90 dakika boyunca soğuk havaya rağmen takımını destekleyen taraftarlar, Geredespor’a şimdiye dek görülmeyen bir tribün coşkusu yarattılar. Küfürden kesinlikle kaçınan taraftarların başındaki isim Metin Turunç’un özverili çalışmaları dikkat çekerken, taraftar grubuna şimdiye dek 280 kişinin kaydolduğu bilgisine ulaşıldı. Taraftarların tek üzüntüsü ise ne soğuk hava ne de ses tellerinin zayıflamasıydı. Tek üzüntü zayıf rakip Yahşihanspor karşısında Geredespor’un puan kaybetmesi oldu. Geredespor, bu maçın telafisini “yeni taraftar grubu için” Pazar günü Tosya Belediyespor karşısında alacağı galibiyetle ödeyebilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124