Alkışlar Geredespor’a

Geçtiğimiz günlerde İlimizde faal durumda olan 11 Amatör Futbol takımlarına teslim edilen soyunma-giyinme odalarından Geredespor’un odası temizliğiyle büyük bir alkışı hak ediyor.

 Alkışlar Geredespor’a

Haber: Semih BAYKAL

Yıllardır özlemle beklenen Amatör Evi projesi geçtiğimiz günlerde bitirilerek Bolu faal durumda olan futbol kulüplerine teslim edildi. 11 futbol kulübüne teslim edilen soyunma-giyinme odalarının kullanımına takımlar başladı. Özellikle karşılaşmaların yapıldığı Karaçayır’da, soyunma odalarının bakımlarını da takımların kendileri yapmaktalar. Bütün takımların özenle baktıkları odalardan birini de Geredespor kullanmakta. Soyunma odalarının düzeni ve bakımı olarak en iyilerinden biri Geredespor’da olduğu görünüyor. Soyunma odasında çay, kahve, ıhlamur ve sıcak içecekler için düzenek hazırlanmış. Sporcuların karşılaşma sonrası rahat ve sıcak ortamda olmaları için ortam hazırlanırken, karşılaşmalar sonrası oda temizlenerek, yeni karşılaşmalara hazır duruma getiriliyor. Bu güzellikler karşısında Geredespor büyük alkışı hak ediyor.


Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 10:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
bolu 14
bolu 14 - 6 yıl Önce

öncelikle bu tesislerin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederim.hassasiyetlerin dolayıda gerede spor yönetimini tebrik eder diğer kuluplerinde aynı özveriyi göstermelerini arzu ederiz tebrikler gerede spor

geredeSpor11
geredeSpor11 - 6 yıl Önce

bal ligi bu takima cok yakisıyör

Mehmet Akgül
Mehmet Akgül - 6 yıl Önce

tebrikler geredespor.

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124