Alkışlar Gomis’e!

Boluspor kendi sahasında Denizlispor karşısında çok önemli bir maçta mağlup olurken, Emmanuel Gomis sahada tek başına mücadele verdi. 90 dakika boyunca sahada basmadık yer bırakmayan siyahi oyuncu maç sonunda herkesten...

Alkışlar Gomis’e!

Boluspor kendi sahasında Denizlispor karşısında çok önemli bir maçta mağlup olurken, Emmanuel Gomis sahada tek başına mücadele verdi. 90 dakika boyunca sahada basmadık yer bırakmayan siyahi oyuncu maç sonunda herkesten büyük bir alkış aldı.

 

Boluspor'un ikinci sezonda transfer ettiği Senegalli oyuncu Emmanuel Gomis, kendi sahamızda 3 puan kaybettiğimiz karşılaşmada Boluspor'un en iyisiydi. Maçın başından sonuna kadar sahada basmadık yer bırakmayan ve sürekli olarak aldığı topları hücuma taşıyan genç oyuncu taraftarın büyük beğenisini topladı.

 Denizlispor karşısında tel tel dökülen kırmızı beyazlılar değil ayaklarında top tutmak, sahada yürümekte güçlük çekerken, Gomis sahada diri ve istekli oyunuyla göz doldurdu. Maç sonunda taraftarın alkışladığı genç oyuncu kalan 3 hafta için umut verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128