Allar ”Kayakçılarımızı tebrik ediyorum”

Türkiye Kayak Federasyonu ile Uluslararası Kayak Federasyonunun (FIS) 2021 faaliyet programı kapsamında yarışları izleyen Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı..

Allar ”Kayakçılarımızı tebrik ediyorum”

Haber: C.Kutay Aykan
Gerede ilçemizde Arkut Kayaklı Koşu Merkezi'nde organize edilen kupa yarışlarını takip eden Mustafa Allar açıklamasında şunları söyledi.
“ İlçemizin ve Bölgenin göz bebeği Arkut Dağımızda Türkiye Kayak Federasyonu tarafından düzenlenen Fis Gerede Kupası bugün başladı. Bugün başlayan yarışları; Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Gençlik ve Spor Bakanlığı Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Ahmet Temurci ve Uluslararası Organizasyonlar ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı İnanç Özçakmak ile beraber takip ettik. Bugün yapılan yarışlarda; Ayşenur Duman, İrem Dursun, Özlem Ceren Dursun, Abdullah Yılmaz, Hamit Tarık Aydın ve Oğuzhan Ayyıldız aldıkları dereceler ile bizleri ve ilçemizi yine gururlandırdılar. Kayakçılarımızı ve hocalarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yarışların ikinci ayağı ise bugün koşulacak ve ardından yapılacak madalya töreni ile Fis Gerede Kupası sona erecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124