Alp Ergin’den iyi haber geldi!

Geçtiğimiz hafta Samsunspor maçı öncesi yapılan son antrenman sakatlanan tecrübeli orta saha oyuncu Alp Ergin, ligin 23.haftasında deplasmanda oynayacağımız Ç.Rizespor maçında sahadaki yerini alacağını söyledi....

Alp Ergin’den iyi haber geldi!

Geçtiğimiz hafta Samsunspor maçı öncesi yapılan son antrenman sakatlanan tecrübeli orta saha oyuncu Alp Ergin, ligin 23.haftasında deplasmanda oynayacağımız Ç.Rizespor maçında sahadaki yerini alacağını söyledi.

 

Haber: Hamza Türdü

Bu sezon Boluspor’un istikrar abidesi Alp Ergin, takımdan ayrı olarak özel program eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Samsunspor maçı öncesi yapılan antrenman sakatlanan ve daha sonra kamp günü ağrıları arttığı için MR’ı çekilen ve çekilen MR sonuçları sonrası sahalardan 2 hafta uzak kalacağı belirtilen Alp Ergin takımdan yarı çalışmalarını sürdürüyor. Kartalspor maçı hazırlıklarının ilk gününde takımdan ayrı yürüyüş yapan tecrübeli oyuncu, dün soyunma odasında bisiklete bindi.

Ç.Rizespor maçında sahadayım

Soyunma odasın yaptığı özel çalışma ile sakatlıktan biran önce kurtulmayı hedefleyen Alp Ergin “Doktorum vermiş olduğu özel program eşliğinde çalışmalarımı sürdürüyor. Bugün takımdan ayrı olarak yine yürüyüş yaptım ve şuanda bisiklete biniyorum. Bir an önce sakatlıktan kurtulup kaldığım yerden Boluspor’a bu zorlu yolda katkı sağlamak istiyorum. İnşallah ümit ediyorum ki Ç.Rizespor maçında hocam şans verdiği taktirde sahadaki yerimi alacağım” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128