Altın “Rakip çok ciddi bir rakip”

Samsunspor Teknik direktörü Erhan Altın, 2-2’lik beraberlikle biten karşılaşma sonrası yaptı açıklamada “Ufak konsantre eksikliğinden pozisyonlar verdik. Rakip çok ciddi bir rakip. Futbolcu arkadaşlarımı mücadelelerinden...

Altın “Rakip çok ciddi bir rakip”

Samsunspor Teknik direktörü Erhan Altın, 2-2’lik beraberlikle biten karşılaşma sonrası yaptı açıklamada “Ufak konsantre eksikliğinden pozisyonlar verdik. Rakip çok ciddi bir rakip. Futbolcu arkadaşlarımı mücadelelerinden dolayı kutluyorum” dedi.

 

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, “Kazanabileceğimiz maçı berabere bitirdik. Oyuna çok iyi başladık. Çok iyi konsantre olduk. Maçı kazanma adına futbolcularım sahaya her şeyi yansıttılar. Tabii ki futbolda böyle şeyler vardır. Ufak konsantre eksikliğinden pozisyonlar verdik. Rakip çok ciddi bir rakip. Futbolcu arkadaşlarımı mücadelelerinden dolayı kutluyorum. 90 dakika mücadelelerini sürdürdüler. Rakip duran topları çok iyi kullandı. İki takımında futbolcularını kutluyorum. İki takımda sahada 90 dakika ellerinden gelenin en iyisini yaptı” dedi.

“Hep biz öne geçiyoruz ama…”

Samsunspor’lu oyuncu Şaban Özel, “3 haftadır hep biz öne geçiyoruz ama ufak hatalardan dolayı goller yiyoruz. Biraz daha iyi konsantre olsak bu golleri yemezdik. Yeni toparlanmış bir takımız. Rakibin attığı karambolden ama bizim attığımız goller organize ataklı gollerdi” diye konuştu.

“Bunun önlemini alacağız”

Aldıkları 1 puana sevinemediklerini belirten Samsunspor oyuncu Adem Sarı, “Haftalardır öne geçiyoruz ama son dakikalarda goller yiyoruz ve soyunma odasına 1 puanla gidiyoruz. İnşallah bunun önlemini ilerleyen haftalarda alacağımızı düşünüyorum. Ligin en güçlü takımlarından biri ile oynadık. Takımımızın nerde olduğunu görme açısından çok önemli bir maçtı. İdmanda çalıştığımız golleri attık. İstemediğimiz hatalardan dolayı goller yedik” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128