Aman neşemiz bozulmasın!

Boluspor, hafta sonu oynayacağı Sakaryaspor hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürürken, antrenmanın neşe kaynağı ise Veli oldu.   Boluspor savunmasının kilit isimlerinden olan Veli Kızılkaya, dün...

Aman neşemiz bozulmasın!

Boluspor, hafta sonu oynayacağı Sakaryaspor hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürürken, antrenmanın neşe kaynağı ise Veli oldu.

 

Boluspor savunmasının kilit isimlerinden olan Veli Kızılkaya, dün yapılan antrenmanda arkadaşlarına takılarak, herkesi gülmekten kırdı, geçirdi. Yapılan antrenmanda ikiye iki yapılan çalışmada Onur Bektaş’la eşleşen tecrübeli futbolcu, Onur’un çektiği şut gol olmayınca, yapması gerekeni anlattı. Müsait pozisyonda olduğu için kendisine topu çıkarmasını söyleyen Veli, dünyaca ünlü futbolcu Guti Hernandez’den örnek vererek ‘Guti gibi topukla bırak’ diyerek arkadaşına yapması gerekeni söyledi.

Yine aynı çalışmada bir başka pozisyonda şut çekerken sahanın ortasından giden Fatih de Veli’den nasibini aldı. Topun çarpmaması için Fatih’e bağıran Veli bir benzetmede bulunarak, ‘Çık aradan pokemon’ diyerek herkesi gülmekten yerlere yatırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128