Amatör kulüplere 3 bin liralık destek

Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Bolu’daki amatör spor kulübü yöneticilerine iftar yemeği verdi. Gençlik Spor Bakanlığından daha evvel açıklanan amatör spor kulüplerine 3 bin liralık maddi destek sözü yerine getirildi.

 Amatör kulüplere 3 bin liralık destek

Dün akşam Bolu ASKF’nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine, Bolu Vali Yardımcısı Ayhan Kartlı, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, İl Genel Meclis Üyeleri  İlhan Serçe, Recai Namdar, Belediye Başkan Yardımcısı Abdülkadir Key, Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Emre Aydemir ve Bolu Amatör spor'un taban birliklerinin başkanları katıldı.

Büyük bir katılımın olduğu ve güzel bir havada geçen akşamın sonunda Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zekeriya Gökmen şunları söyledi “Sayın Valim, Belediye Başkanım, İl Genel Meclisi Başkanım, Üyeler ve Taban birliğinin değerli Başkan ve yöneticileri. Davetimizi kırmayarak iftar yemeğimize katıldığınızdan dolayı hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Bu akşam Spor Bakanlığımızın Amatör Spor Kulüplerine vermiş olduğu desteği sizlere bildirmekten onur duyduk. Bolu amatör kümesinde yürekleriyle, maddi manevi destekleriyle ayakta tutmaya çalışan saygıdeğer idareci, yönetici ve destekçilerine de teşekkür ediyorum. Sizler olduğunuz süre içinde Bolu’da amatör kümenin devam edeceğini biliyorum. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Bolu’da 18 takımın yardımdan faydalanacağı, yardımdan faydalanmak için kulüplerin Gençlik Spor Müdürlüğünün hazırlamış olduğu pankartı kulübe asacak ve vergi dairesinden borcu yoktur kağıdı getirerek 3 bin lirayı alacaklar.  

YARDIM ALACAK 18 TAKIM ŞUNLAR

Geredespor, Kıbrıscıkspor, Gençlergücü, Bolu Belediyespor, Aladağspor, Kızıkspor, Mengenspor, Sandallarspor, 50.Yıl İ.Ö., Aşağısokuspor, Yeniçağaspor, Mudurnuspor, Yumrukayaspor, Sebenspor, Özel İdare Köroğluspor, Karacasu 2011, Boluspor, BESK

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2013, 19:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124