Amatör Küme maçları oynanacak mı?

Geçtiğimiz haftalarda ilimizde etkili olan kar yağışı sonrası Bolu Amatör Kümde oynanması gereken maçlar ertelenmişti. 4 haftadır oynanmayan Amatör Küme ve Akademi Lig maçlarının bu hafta sonu oynanması bekleniyor.

 Amatör Küme maçları oynanacak mı?

Haber: Hamza TÜRDÜ

Karaçayır Spor Kompleksinde ekipler karla kaplı olan sahaların temizleme çalışmalarına başladı.  Geçtiğimiz haftalarda Bolu’da etkili olan kar yağışı sonrası futbol maçları ertelenirken, takımlar maçlardan bir aydır uzak kalmıştı. Uzun süredir oynanamayan maçların ardından Karaçayır’da hummalı bir çalışma yapılıyor. Karaçayır Spor Kompleksinde bulunan sentetik sahalarda bulunan karlar hem makineler hem de insan gücü ile temizlenmeye çalışılıyor.

MAÇLARI OYNATMAK İSTİYORUZ

Karaçayır Spor Kompleksinde süren kar temizleme çalışmalarının başında bulunan Bolu ASKF Başkanı Zeki Gökmen, gazetecilere yaptığı açıklamada “Kar bizi maçlar yönünden çok etkiledi. Karşılaşmaları oynatamadık. İnşallah yetişirse maçları bu hafta oynatmak istiyoruz. Çalışmalarımız maç saatlerine kadar devam edecek. Sağ olsunlar Karaçayır’da görevli bulunan arkadaşlarımız bu konuda çok özveriler, bizlerin maçları oynatması için her konuda destek oluyorlar. Sahalarımız maç oynamaya elverişli olduğu zaman takımlarımıza haber verip maçları oynatacağız. Büyük ihtimalde kaldığımız yerden bu hafta devam ederiz” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2015, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133