Amatör Kümede Heyecan Devam Ediyor!

Ekim ayının son haftasında başlayan Amatör Kümede 3. hafta maçları hafta sonu oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı. 25 golün atıldığı maçlarda en farklı skoru Özel İdare, Kıbrıscıkspor karşısında alırken,...

Amatör Kümede Heyecan Devam Ediyor!

Ekim ayının son haftasında başlayan Amatör Kümede 3. hafta maçları hafta sonu oynanan 6 karşılaşma ile tamamlandı. 25 golün atıldığı maçlarda en farklı skoru Özel İdare, Kıbrıscıkspor karşısında alırken, maçlardan beraberlik çıkmadı.

 

A ve B grubunda oynanan maçlara taraftar bazında fazla ilgi olmazken, soğuk havaya rağmen yapılan mücadeleler ise görülmeye değerdi. Pazar günü oynanan Mudurnuspor-Kızıkspor maçıyla start alan 3 haftada tüm takımların mücadeleleri görülmeye değerdi. Mudurnuspor sahasında Kızıkspor’u 2-0, Yumrukayaspor sahasında Sebenspor’u 6-2, Gençlergücü sahasında Bolu Belediyespor’u 1-0, Mengen Belediyespor Mengen’de sahasında Aşağısokuspor’u 3-0, Aladağspor sahasında Yeniçağspor’u 2-1 yenerken haftanın son maçında ise Özel İdare sahasında Kıbrıscıkspor’u 8-0 mağlup etti.  

İşte haftanın sonuçları;

Mudurnuspor: 2 Kızıkspor: 0

Yumrukayaspor: 6 Sebenspor: 2

Gençlergücü: 1 Bolu Belediyesi: 0

Mengen Bld: 3 Aşağısokuspor: 0

Yeniçağaspor: 1 Aladağspor: 2

Kıbrıscıkspor: 0 Özel İdare: 8

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128