banner120

Amatör Ligde 25 gol atıldı

Bolu Amatör Lig futbol müsabakaları 10 takımın mücadelesi karşılıklı atılan toplam 25 golle 4 Kasımdan itibaren başladı.   Bolu Karaçayır Sentetik sahada 2 maç oynanırken, bunlardan ilki İl Özel...

Amatör Ligde 25 gol atıldı

Bolu Amatör Lig futbol müsabakaları 10 takımın mücadelesi karşılıklı atılan toplam 25 golle 4 Kasımdan itibaren başladı.

 

Bolu Karaçayır Sentetik sahada 2 maç oynanırken, bunlardan ilki İl Özel İdare Köroğluspor ile Mudurnuspor karşı karşıya geldi ve daha sonra yine aynı sahada Yumrukaya spor ile Sebenspor puan almak için mücadele etti. Yeniçağa stadyumunda Yeniçağaspor, rakibi Bolu Belediyespor’u ağırladı. Mengen Belediye spor kendi sahasında Kızıkspor ile bir araya gelirken, maç öncesi sezon açılışı nedeniyle tören yapıldı. Göynük ilçe stadyumunda Göynük İdman Yurdu spor ile Kıbrıscıkspor bir araya geldi. Geçtiğimiz sezon İl Özel İdare ve Mudurnuspor ligin favorisi olurken, yapılan transferler neticesinde yine her iki takım favori olduklarını kanıtlamışlar gibi. Her iki takım güçlü kadrosuyla taraftarlarına iyi maçlar izleteceği ve rakiplerini zorlayacağı gözüküyor.  İlk haftanın lideri puan cetvelinde 3 puanı hanesine yazdıran Sebenspor’u 4-1 yenen Yumrukaya spor oldu. İkinci sırada Kıbrıscıkspor’u evinde 5-3 yenen Göynük spor bulunuyor. Üçüncü sırada ise Yeniçağa sporu deplasmanda 4-3 yenen Bolu Belediyespor bulunuyor. İl Özel İdare spor2u 2-1 yenen Mudurnu spor 4. sırada,  Mengen Belediyespor ile deplasmanda 1-1 berabere kalan Kızıkspor 1 puanla 5. sırada yer alıyor. Mengen Belediyespor 1 puanla 6. sırada, Yeniçağaspor puanı yok 7. sırada, Özel İdare Köroğlu spor puanı yok 8. sırada, Kıbrıscıkspor puanı yok 9. sırada ve puanı olmayan Sebenspor ise 10. sırada yer alan takım oldu.

Amatör Ligde İlk hafta toplu sonuçlar:

Özel İdare Köroğluspor: 1 Mudurnuspor: 2

Yeniçağaspor: 3-Bolu Belediyespor: 4

Mengen Belediyespor: 1-Kızıkspor: 1

Göynük İdmanyurdu: 5-Kıbrıscıkspor: 3

Yumrukayaspor: 4-Sebenspor: 1

Amatör Lig 2. Hafta Programı:

11.00-Bolu Bld. Spor-Yumrukayaspor: Sentetik        

13.00-Sebenspor-Özel İdare: Seben  

13.00-Kızıkspor-Göynük İd.Yurdu: Sentetik  

14.00-Kıbrıscıkspor-Yeniçağaspor: 4 Nolu    

15.00-Mudurnuspor-Mengen Bld.Spor: Sentetik        

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124