Amatör Spor Kulüpleri’nden Başkan Yılmaz’a ziyaret

Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zekeriya Gökmen, beraberinde yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.   Ziyaret esnasında açıklamalarda...

Amatör Spor Kulüpleri’nden Başkan Yılmaz’a ziyaret

Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Zekeriya Gökmen, beraberinde yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

 

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Bolu Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Zekeriya Gökmen, “Bolu Belediye Başkanı olarak sadece futbola değil, diğer branşlara da verdiğiniz destekleri ve değerli katkılarınızı biliyoruz. Daha önceki yönetimimize de birçok katkılar sunduğunuzu yakından takip etme fırsatı buldum. Bu kapsamda futbol sahaları olsun, ulaşımda vermiş olduğunuz destekler olsun bizlere büyük katkılar sundunuz. Bundan sonra da katkılarınızın artarak devam edeceğini düşünüyor, el birliği ile Bolu’da sporu en üst seviyelere taşıyacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

“Sporcu yetiştirmek için alt yapı oluşturuyoruz”

Yeni yönetime çalışmalarında başarılar dileyerek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da, şöyle konuştu “Biz Bolu’yu seviyoruz. Bolu’nun geleceğinde ise sporun çok büyük bir rol oynayacağına inanıyoruz. Onun içinde olimpik spor alanı olarak düşündüğümüz devasa bir alanı planlıyoruz. Bu çalışmalarımız çerçevesinde de amatör spora biraz daha destek vermeliyiz diye düşünüyoruz. Ama herkesin gözde sporu futbol olduğu için onu da göz ardı edemiyoruz. İlimizde futbol deyince de Boluspor akla geliyor. Boluspor tesisi bitince mevcut tesisi, profesyonelliğe geçecek olan futbolcular, voleybolcular, basketbolcular olabilir, bir spor okulu gibi değerlendirebiliriz diye düşünüyorum. Biz de Bolu Belediyesi olarak orada çalışan sporcuların yemek ihtiyaçlarını, okula gidecekler için de servislerini temin edebiliriz, yeter ki orada Türkiye’nin geleceği olan sporcuları yetiştirmek için bir alt yapı oluşturulsun istiyoruz. Bolu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olarak sizler de amatör sporu ayakta tutabilmek için büyük bir gayret sarf ediyorsunuz. Bu gayretlerinizden ötürü sizleri de kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128