izmir escort

Amatör’ün İmkânlar Neden Kısıtlanıyor?

Bolu Amatör Küme elektrik tasarrufu nedeniyle karanlık altında spor yaptırılmaya zorlanıyor. Tüm olumsuzluklara rağmen, kendi imkanlarıyla ayakta durmaya çalışan Amatör Küme takımları, bu uygumla karşısında ne...

Amatör’ün İmkânlar Neden Kısıtlanıyor?

Bolu Amatör Küme elektrik tasarrufu nedeniyle karanlık altında spor yaptırılmaya zorlanıyor. Tüm olumsuzluklara rağmen, kendi imkanlarıyla ayakta durmaya çalışan Amatör Küme takımları, bu uygumla karşısında ne yapacaklarını şaşırmış durumda.

 

Özel Haber: Hamza Türdü/Bolu

Bolu Amatör Küme tüm olumsuzluklara rağmen ayakta kalmaya çalışırken, elektrik tasarrufu nedeniyle zor günler yaşamaya devam ediyor. İlimizde sadece amatör takımların faydalana bileceği tek sentetik saha olurken, hafta içi yapılan antrenmanlarda elektrik tasarrufu nedeniyle “Cimnastik Salonun Işıkları 24 Saat Yakılırken” sentetik sahanın ışıkları tasarruf nedeniyle yarıya indiriliyor ve amatör takımların karanlıkta idman yaptırmaya zorlanıyor. Karaçayır’a trilyonluk atletizm pisti tamamlanma aşamasındayken, Cimnastiğe destek her gecen gün artarken, amatör evi inşaatının yarım bırakılıp, sentetik sahanın ışıklarının söndürülmeye çalışılması kafalarda soru işaretlerine neden oluyor. Bu sorun amatör kümeye gönül verenleri üzerken, bu sorunun bir an önce çözüme kavuşturulması gerektiğini ifade ettiler. Konuyla ilgili Amatör Küme Kulüp yöneticilerinin en kısa sürede açıklama yapması bekleniliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133