Ankara Bolulular Platformu Metin Yılmaz’ı ziyaret etti

Ankara Bolulular Platformu Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz’ı 50 kişilik Bolulu grubuyla makamında ziyaret etti. Bakan Yardımcısı Yılmaz’a hayırlı olsun dilekleri iletildi ve Platform çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

 Ankara Bolulular Platformu Metin Yılmaz’ı ziyaret etti

Ankara Bolulular Platformu geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan Metin Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bakan Yardımcısı olan Metin Yılmaz, 22. Dönem Bolu Milletvekili. 23. Dönemde de Avrupa-Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi oldu. Yılmaz 24 Ocak 2012 de Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda Bakanlık Müşavirliği görevine getirilmişti. 17 Haziran 2013 tarihinde de Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığı görevine atandı.

Platform faaliyetleri hakkında bilgi veren Ankara Bolulular Platformu Başkanı Mustafa Aydınalp 92. buluşmalarını burada gerçekleştirdiklerini ifade ederek; “Sayın Bakanımız Ankara da yaklaşık 82 bin Bolulu bulunmaktadır. Birlik ve berberliğimizi pekiştirmek, Bolumuza nasıl destek olabiliriz, neler yapabiliriz istişarelerinde bulunarak, el birliği gönül birliği içerisinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Göreve gelen değerli hemşehrilerimize de ziyaretlerle hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bakan Yardımcılığı göreviniz bizleri onurlandırmıştır. Şahsım, Yönetim Kurulum, burada bulunan arkadaşlarım ve Ankara da yaşayan Bolulular adına hayırlı olsun dileklerimizi arz ediyoruz. Görevinizde başarılar dileriz” diyen Başkan Aydınalp “Ağustos ayının 1 de Ankara Ulucanlar Yarı açık Cezaevi Müzesinde Altındağ Belediye Başkanı hemşehrimiz Sayın Veysel Tiryaki beyin katkılarıyla iftar programımız olacaktır. Sizleri de aramızda görmek bizlere onur verecektir” sözleri ile Bakanımızı iftara davet etti.

Ziyaretten son derece memnun olduğunu ifade eden Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz “Sıladan uzak gurbet ellerde bulunan hemşehrilerin tanışıp kaynaşması önem arz etmektedir. Birlik ve beraberlik içerisinde Bolumuz için neler yapabiliriz istişarelerinde bulunarak, hizmet yarışı içerinde olmalıyız. Bize de ne görev düşüyorsa elimizden geleni yapmaya çalışırız. Bakanlığımızın hizmet alanları içerisinde Bolu ve İlçelerimize gereken desteği vermeye de hazırız. Ağustos ayının birinde verilecek iftar davetinize katılmaya çalışacağım. O gün herhangi bir toplantı ya da dış görev çıkmazsa geleceğim. Şimdiden Dostlarımıza, Hemşehrilerimize selamlarımızı iletiniz. Ziyaretiniz bize onur vermiştir. Teşekkür ederim” dedi.

Ziyarete katılan yaklaşık 50 Bolulu kısaca kendilerini tanıtarak, hoş sohbet içerisinde ziyaret tamamlandı. Ziyaret sonrası günün anısına fotoğraf çektirmek de ihmal edilmedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2013, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124