Ankaraspor’da Bolu kampı başladı

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı olan Bolu-Gerede ilçesinde kamp çalışmalarına başlayan Ankraspor teknik direktörü Osman Özköylü, zor geçecek sezon öncesi oyuncularını uyardı.

 Ankaraspor’da Bolu kampı başladı

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabı olan Bolu-Gerede ilçesinde kamp çalışmalarına başlayan Mavi-beyazlı ekibin teknik direktörü Osman Özköylü, zor geçecek sezon öncesi oyuncularını uyardı. Yeni sezon hazırlıklarına Batıkent Tesisleri'nde 14 günlük kamp çalışmasıyla start veren Leoparlar, kinci etap kamp çalışmaları için Bolu-Gerede’ye geldi. Bolu-Gerede’de bulunan Esentepe Otel’de kamp çalışmalarına başlayan Ankaraspor, akşam saatlerinde teknik direktör Osman Özköylü yönetiminde 28 kişilik oyuncu kadrosuyla ilk antrenmanına çıktı.

MUHAMMED TAKIMDAN AYRI ÇALIŞTI

Günü tek antrenmanla tamamlayan Leoparlar, çalışmalara ısınma koşusuyla başladı. Daha sonra oyuncular kendi nabız değerlerine göre koşu antrenmanı ile devam ederken, çalışmalar yapılan stretchingle son buldu. Yaklaşık olarak 1 saat süren çalışmalara hafif sakatlığı bulunan Muhammed Bayır katılmazken, fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı çalışmalarını devam ettirdi.

HERKES KENDİNE DİKKAT EDECEK

Gerede kampının ilk antrenmanına motivasyon konuşmasıyla başlayan tecrübeli teknik adam Osman Özköylü, artık zor ve yoğun bir dönemin kendilerini beklediğini belirterek, “Hazırlıklarımızı buna göre yapacağız. Belki biraz yorulacaksınız ama sezon içinde bu çalışmaların karşılığını mutlaka göreceksiniz. Herkes kendine dikkat edecek. Gerek saha içerisinde ve gerekse saha dışındaki davranışlarınızı kontrol altında tutmanızı istiyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2013, 19:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124