Annemle Bocce oynuyorum organizasyonu sona erdi

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Annemle Bocce oynuyorum organizasyonu dün oynanan müsabakalar sonrası düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Annemle Bocce oynuyorum organizasyonu 16 sporcu ve ailelerin katılımıyla gerçekleştirildi.

 Annemle Bocce oynuyorum organizasyonu sona erdi

Haber: Spor Merkezi

Annemle Bocce oynuyorum organizasyonu dün 16 sporcu ve ailelerin katılımıyla gerçekleştirildi. Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe, İl Merkezindeki Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezlerinden 16 sporcu katıldı. Anne ve babalarıyla takım olmanın heyecanı içinde geçen organizasyonda, tüm ekipler birbirleriyle Bocce oynamanın tadına vardı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan’ın da yakından takip ettiği organizasyon yapılan ödül töreni ve ardından tüm katılımcılara ikram edilen öğle yemeği ile sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yahya Şahan ödül töreninde yaptığı konuşmada, aslında herkesin birer engelli adayı olduğuna değinerek, bu tür spor organizasyonlarının artarak devam edeceğini söyledi. Organizasyonun hazırlık aşamasından sonuna kadar emeği geçen, katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128