''ANOK ABANT TIRMANMA YARIŞI'' NEFESLERİ KESTİ!

Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK) tarafından düzenlenen Türkiye Tırmanma Şampiyonasının 4. ayağı olan ''ANOK Abant Tırmanma Yarışı'' Bolu Hükümet meydanında düzenlenen törenle başladı.   Yarışın...

''ANOK ABANT TIRMANMA YARIŞI'' NEFESLERİ KESTİ!

Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK) tarafından düzenlenen Türkiye Tırmanma Şampiyonasının 4. ayağı olan ''ANOK Abant Tırmanma Yarışı'' Bolu Hükümet meydanında düzenlenen törenle başladı.

 

Yarışın startı, Bolu Vali Yardımcısı Necdet Özeroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yamantürk, Özürlüler Daire Başkan Yardımcısı Ayhan Metin, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Kenan Önalan, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, ANOK Başkanı Meriç Demiralp ve ANOK üyeleri tarafından verildi.

Yarışmada engelli vatandaşlar yardımcı pilot olarak yarışa katıldı. Sürücüler hükümet meydanında gösteri sürüşleri yaptı.

Yarışlar dün Mudurnu-Abant yolu üzerinde saat 12.00'da yapıldı. İki antrenman çıkışı ve üç yarış çıkışı gerçekleştirildi. Abant Tabiat Parkı'ndaki Mudurnu-Abant yolunda gerçekleştirilen yarışlara 19 pilot katıldı. Yarış dolayısıyla Mudurnu-Abant karayolu jandarma ekiplerince ulaşıma kapatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128