Antrenörler İl Spor Merkezleri için hazır

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2013 yılı eski adı “Yaz Spor Okulları” yeni adı “İl Spor Merkezleri” okulların yaz tatiline girmesiyle başlayacak.

 Antrenörler İl Spor Merkezleri için hazır

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce yapılan açıklamada 16 branş da İl Spor Merkezlerinin açılacağı, Antrenörler nezaretinde kursların devam edileceği belirtildi. Yaz sezonunda İl Spor Merkezlerinde görev alacak olan Antrenörler ile genel değerlendirme toplantısı yapılarak çalışmaların planlandığı ifade edildi.  

16 SPOR DALI AÇILIYOR

Atıcılık, Atletizm, Badminton, Bisiklet, Basketbol, Jimnastik, Eskrim, Güreş, Hentbol, Judo, Masa Tenisi, Okçuluk, Tekvando, Voleybol, Yüzme, Çim Hokeyi olmak üzere 16 dalda yapılacak çalışmalar için katılmak isteyenler öğrenciler, Mesai saatleri içersinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisine, Mesai saati dışında 17 Temmuz spor salonu içersinde ki,  İl Spor Merkezine kayıt olabilmek için başvuru bürosuna kayıtlarını yaptırabilecekler. Detaylı bilgi için 0 374 215 13 57’nolu telefondan 212-213 ‘ü tuşlayarak bilgi edinilebilecek. 29 Haziran’da açılış töreni ile başlayacak olan İl Spor Merkezlerinin açılış töreninde farklı gösterilerin olacağı ve bu gösterilerin içersinde velilerin de olacağı gösterilerin planlandığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2013, 19:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER