Arslan “Çok olgun oynadık”

Karşıyaka Teknik Direktörü Cihat Arslan kazandıkları Boluspor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Çok olgun oynadık, belli başlı dönemlerde, panik yaptığımız anlarda sıkıntı yaşadık. Onun dışında...

Arslan “Çok olgun oynadık”

Karşıyaka Teknik Direktörü Cihat Arslan kazandıkları Boluspor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Çok olgun oynadık, belli başlı dönemlerde, panik yaptığımız anlarda sıkıntı yaşadık. Onun dışında iyi oynadık” dedi.

 

Karşıyaka Teknik Direktör Cihat Arslan ise maçın ardından yaptığı açıklamada “Çok zor bir maçtı. İki takımında hedefleri vardı. Bizim farklı hedeflerimiz de mağlup olsaydık sıkıntılı hale gelebilirdi. Kazandığımızda da ilk 6 mücadelesine girebilirdik. İyi hazırlanmış çocuklar demek ki. Çok olgun oynadık diye düşünüyorum. Belli başlı dönemlerde sıkıntıları çok fazla yaşamadık. Sadece panik yaptığımız zamanlarda sıkıntı yaşıyorduk. Bu gün deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık. Çok büyük sıkıntılarla ayakta kalmaya devam ediyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Onlarla gurur duyuyorum. Boluspor iyi bir ekip ve takım. Sonuna kadar başarılar diliyorum” diye konuştu.

Vaktinizi almak istemiyorum

Karşıyaka'nın tecrübeli ismi Mustafa Sevgi ise, karşılaşma sonrası ince mesajlar göndererek yaptığı konuşmada “Ben vaktinizi almak istemiyorum. Buradan sadece şuna değineceğim. Hocamızı, takım arkadaşlarımı ve kulüp personelimizi tebrik ediyorum” dedi.

İlk 6 potasına yaklaştık

Karşıyakalı diğer oyuncu Erdi Kasapoğlu ise, ilk 6 hedefine yaklaştıklarını söyleyerek “Zor bir maç olacağı ortadaydı. Ancak karşılaşma sırasında en çok isteyen taraf bizdik. Sonuçta attığımız tek golle kazandık. İlk 6 potasına yaklaştık. Arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER