Arslan “İkinci yarı daha çok istedik”

Boluspor'u 1-0 mağlup eden Karşıyaka'nın teknik direktörü Cihat Arslan, ''İkinci yarıda maçı daha fazla istedik ve istediğimize kavuştuk'' dedi.   Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan...

Arslan “İkinci yarı daha çok istedik”

Boluspor'u 1-0 mağlup eden Karşıyaka'nın teknik direktörü Cihat Arslan, ''İkinci yarıda maçı daha fazla istedik ve istediğimize kavuştuk'' dedi.

 

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Karşıyaka Teknik Direktörü Cihat Arslan, maçla ilgili düşüncelerini anlatmadan önce 10 Kasım Atatürk’ün ölüm yıl dönümünü andı ve Siirt’in Pervari ilçesinde şehit olan 17 askeri hatırlatarak çok üzüldüğünü dile getirdi. Arslan, karşılaşmaya iyi başladığını belirterek, “Maç ilk yarıda dengeli gitti. Bolu da iyi oynadı ama bizi pek sarsmadı. İkinci yarı daha iyi mücadele ettik ve kazandık. Biz bir camianın ayakta kalmasının savaşını veriyoruz. İnşallah rüzgar arkamızdan esmeye devam eder bu şekilde gideriz” dedi.

Kasapoğlu “Mutluyuz”

Karşıyakalı futbolcu Erdi Kasapoğlu ise, takımının müthiş bir mücadele sergilediğini ifade ederek, “Maça iyi başladık. Takım müthiş bir mücadele gösterdi. Zaman, zaman da iyi futbol oynadık. Mutluyuz umarım böyle devam eder” diye konuştu.

Akbay “Gol atmasakta mücadele ederiz”

Karşıyakalı diğer futbolcu Onur Akbay ise, hafta içinde futbol dışı gelişmeler yaşadıklarına değinerek, “Hafta içi futbol dışı gelişmeler oldu. Ama bunu biz sahaya yansıtmadık. Bizi daha çok tetikledi aksine. Bizim takımda herkes gol atmasa da herkes mücadele eder. Bizde bunu sahaya yansıttığımız zaman kazanıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128