ARSLAN, İKİ AYRI RAPOR VERECEK!

Yeni sezon hazırlıklarına 27 Haziran'da başlayan Boluspor'da ilk etap kamp çalışmaları sona ererken, 35 kişilik kamp kadrosu 25 kişiye indirilecek. Teknik direktör Cihat Arslan'ın raporu doğrultusunda denenmeye gelen bazı futbolcular...

ARSLAN, İKİ AYRI RAPOR VERECEK!

Yeni sezon hazırlıklarına 27 Haziran'da başlayan Boluspor'da ilk etap kamp çalışmaları sona ererken, 35 kişilik kamp kadrosu 25 kişiye indirilecek. Teknik direktör Cihat Arslan'ın raporu doğrultusunda denenmeye gelen bazı futbolcular ile kiralık olarak gönderilecekler, ikinci etap kamp çalışmasına katılmayacaklar.

 

Yaklaşık 20 gün süren ilk etap kamp programı çerçevesinde yeni sezonda kırmızı-beyazlı formayı giyecek eski oyuncuların yanı sıra, yeni transferler, geçen sezon kiralık gönderilip geri dönenler ve denenmeye gelen futbolcularla ilk etap hazırlık kampı 35 futbolcu ile yapıldı. Yapılan antrenmanların yanı sıra oynanan 3 hazırlık maçında oyuncularının son durumuna bakan teknik direktör Cihat Arslan sayıyı 25'e düşürecek. Arslan bir çok oyuncuyu kiralık olarak başka takımlara göndermek için yönetime raporunu verecek ve bazı oyuncularla ise yollar tamamen ayrılacak.

İki günlük arada Boluspor transfer çalışmalarına da hız verecek. Cihat hocanın istediği ve eksik bölgeler için yönetime bir rapor vereceği öğrenildi.  Genç hoca özellikle bazı mevkiler için transfer komitesine istediği isimleri iletecek.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER