ARTIK GECE MAÇI OYNAYACAĞIZ!

Boluspor kulübü uzun süredir çözmeye çalıştığı ışıklandırma sorununu çözüme kavuştururken, artık kırmızı beyazlı ekibin gece maçı oynaması için yasal hiç bir sorunun...

ARTIK GECE MAÇI OYNAYACAĞIZ!

Boluspor kulübü uzun süredir çözmeye çalıştığı ışıklandırma sorununu çözüme kavuştururken, artık kırmızı beyazlı ekibin gece maçı oynaması için yasal hiç bir sorunun olmadığı belirtildi.

 

Kulüp resmi sitesinde konu ile ilgili bir yazı yayınlayan Boluspor kulübü emeği geçen herkese teşekkür etti.

İşte Boluspor resmi sitesinde yer alan açıklama;

 Bolu Atatürk Stadyumunun ışıklandırma sorunu çözüldü.

Başkanımız Necip Çarıkcı ve yönetim kurulumuzun yoğun çalışmaları sonucunda, yüklenici firma ile aradaki sorunlar ortadan kaldırıldı.

Başkanımız Necip Çarıkcı'nın daha önce başlatmış olduğu görüşmeler sonucunu verdi ve

müteahhit firma ile her türlü anlaşmaya varılırken bugün ibranameler imzalandı.

Yüklenici müteahhit firma yetkilisi Rasim Nazik yaptığı açıklamada: ''Sorunun Başkan Necip Çarıkcı’nın yoğun çalışmaları ile çözüldüğünü ve bu sezon Boluspor'un gece maçı oynayabileceğini bildirdi.  Boluspor kulübü yetkilileri ile her konuda anlaştık ve bugün ibranameyi imzaladık. Şuan bir sorun bulunmamaktadır. Yarın Boluspor kulübüne teslim edeceğiz. Çarşamba sabahı ışıklandırmaları yakacağız ve teslim ettikten sonra tüm yetkiler Boluspor'da olacak. Boluspor camiasına ışıklandırmalar hayırlı olsun."dedi.

Tesisleşme ve kurumsallaşma adına Boluspor camiası için taşın altına elini koyan bürokratlarımız siyasilerimiz eski ve yeni kulüp yöneticilerimize katkılarından ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129