ASKF’den Boluspor’a ziyaret

Bolu ASFK Başkanı Zekeriya Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, dün Boluspor yönetim kurulunu ziyarette etti ve Çiçeği burnunda başkan Mehmet İnceayan, Amatör Spor kulüplerinin yanında olacaklarının sözünü verdi.

 ASKF’den Boluspor’a ziyaret

Boluspor’da geçtiğimiz hafta yapılan seçimin ardından göreve başlayan Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan ve Yönetim Kurulu’nu tebrik etmek için Boluspor’un yeni tesislerine gelen Bolu ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, yeni yönetime başarı dileğinde bulundu. Ziyarete Bolu İl Federasyon Temsilcisi Cemalettin Metin, ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen ve yöneticileri Rıza Kiriş, Erhan Beykoz, İbrahim Yaşmum katıldı.

Ziyaretten dolayı ASKF Başkanına ve yönetimine teşekkür eden Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan “Bu sene Amatör Spor kulüplerimizin yanında olacağız. Eğer onların derdine derman olabilirsek ne mutlu bize. Amatör Spor Kulüplerimizin kalkınması için Boluspor yönetimi olarak elimizi yaşın altına koyacağız. Bundan dolayı kimsenin kuşkusu olmasın. Tekrar sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2013, 22:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124