Aşkın rengi “Siyah-Beyaz”

Ömer Altundağ ve Aslı Cizir isimli Bolu’da yaşayan Beşiktaş taraftarı iki genç mutluluk yolunda ilk adımlarını atarken hikâyeleriyle de dikkat çektiler. Bolu Beşiktaşlılar Grubu yöneticileri mutlu günlerinde çifte hoş bir sürpriz yaptı.

 Aşkın rengi “Siyah-Beyaz”

Bolu Beşiktaşlılar Taraftar Grubu’nun geçtiğimiz sezon düzenlediği Beşiktaş-Fenerbahçe maçı organizasyonunda yer alan Aslı ve Ömer’in yolu bu etkinlikte kesişti. Derbi ile tanışan genç çift daha sonra Beşiktaş maçlarını hep birlikte izlemeye devam etti. Birbirlerine aşık olan çift evlenmeye karar verdi. Aslı-Ömer çifti hafta sonu Aşağısoku Kız Kuran Kursu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen törenle nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Genç Kartalların bu anlamlı gününde Bolu Beşiktaşlılar Grubu Yöneticileri,  Beşiktaş Kongre Üyesi Mustafa İşcan da yer aldı. İşcan törenin hemen öncesinde çifte hoş bir sürpriz yaptı. Ömer ve Aslı çiftine “Beşiktaşk” yazılı atkıları hediye eden İşcan geceye damgasını vurdu. Bu süprizle oldukça mutlu olan Ömer-Aslı çifti grupla birlikte “Siyah-Beyaz” mutluluğun pozlarını verdi.

Bolu Olay Gazetesi Spor Servisi olarak Ömer Altundağ&Asli Cizir’e evlilik yolundaki ilk adımlarında ve bundan sonraki hayatlarında ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2014, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER