Atacan “Destekleyen ve Motive Eden Taraftar İstiyoruz”

Boluspor Kaptanı Atacan Öztürk, maç sonunda, “Stadı dolu görmek istiyoruz. Bize inanmış, güvenen bir Boluspor taraftarı istiyoruz. Ben sonuca göre Boluspor taraftarı olunacağını düşünmüyorum”...

Atacan “Destekleyen ve Motive Eden Taraftar İstiyoruz”

Boluspor Kaptanı Atacan Öztürk, maç sonunda, “Stadı dolu görmek istiyoruz. Bize inanmış, güvenen bir Boluspor taraftarı istiyoruz. Ben sonuca göre Boluspor taraftarı olunacağını düşünmüyorum” dedi.

 

Kaptan Atacan, “Biz ilk bir kere stada geldiğimizde stadı dolu görmek istiyoruz. Bu sene bize karşı bir inançsızlık olduğunu düşünüyorum. Baktığımız da ilk çıktığımız sene çok coşkulu taraftarımız vardı. Bu gittikçe düşmeye başladı. Bu sene neredeyse taraftarsız oynuyoruz. Tribünlerin yarıdan fazlası boş oluyor. Biz, bize inanmış, bize güvenen bir Boluspor taraftarı istiyoruz. Ben sonuca göre Boluspor taraftarı olunacağını düşünmüyorum” diye konuştu.

 “Taraftarımız bizi motive etmeli”

Taraftarın 90 dakika kendilerini motive etmesinin isteyen Atacan Öztürk, “Boluspor taraftarı, Boluspor’u sevdiği için Bolusporlu’dur ve Bolu’yu sevdiği için maça gelmelidir. Tabi ki eskiden birikmiş olan şeyler olabilir ama her sene yeni bir başlangıç yapıyoruz. Bir sürü yeni arkadaşımız katılıyor aramıza. Biz önümüzde ki haftalarda bizi destekleyen ve daha çok motive eden bir Boluspor taraftarı bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128