Atacan daha ne yapsın

Boluspor'un tecrübeli kaptanı Atacan, maç içinde ayakta kalan tek isim oldu. Yüzde yüzlük üç net pozisyon çıkarak Atacan, savunma hatasından yenilen golde ise çaresiz kaldı.   Boluspor’un...

Atacan daha ne yapsın

Boluspor'un tecrübeli kaptanı Atacan, maç içinde ayakta kalan tek isim oldu. Yüzde yüzlük üç net pozisyon çıkarak Atacan, savunma hatasından yenilen golde ise çaresiz kaldı.

 

Boluspor’un rakibine 3 puan hediye ettiği karşılaşmada belki de tek hatasız oynayan isim takım kaptanı Atacan'dı. Gaziantep akınlarına kalesini kapatan ve gol izni vermeyen tecrübeli eldiven, her maç olduğu gibi bu karşılaşmada da üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Takım kaptanı Atacan, arkadaşlarının tel tel döküldüğü müsabakada ayakta kalan tek isim olmayı başardı. 90 dakika boyunca kurtardığı üç yüzde yüzlük gol pozisyonu ise farkı önledi.

Sahanın yıldızıydı

İlk 45 dakikalık bölümde kendisine yakışan bir görüntü çizen Atacan Öztürk, ikinci yarıda etkili oyununu sürdürdü. Yediği golde ise altı pas içinde defansın topa hamle yapıp vuramamasından sonra topun ağlara gidişini seyreden Atacan, Gaziantep akınlarını defalarca önledi. Sezon başında sıkça eleştirilmesine rağmen birçok maçta sahanın yıldızı olan Atacan, zirve yarışında takımına yine çok şey kazandırmaya devam edeceğini gösterdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128