Atacan’a Anlamlı Plaket!

Geçtiğimiz hafta takım kaptanımız Atacan Öztürk'ün Karşıyaka maçı ile Boluspor forması altında 100'üncü maçına çıkıp dalya yapan tecrübeli kaptana taraftarlarımız maç öncesi...

Atacan’a Anlamlı Plaket!

Geçtiğimiz hafta takım kaptanımız Atacan Öztürk'ün Karşıyaka maçı ile Boluspor forması altında 100'üncü maçına çıkıp dalya yapan tecrübeli kaptana taraftarlarımız maç öncesi çiçek vererek bu anlamlı maçını kutlarken, Boluspor kulübü de tecrübeli file bekçisine plaket takdim etti. İdman öncesi yapılan törene çok sayıda yönetici ve basın mensupları da katılırken, daha sonra Atacan'a üzerinde "100" yazılı pasta kestirildi. 

 

Geçtiğimiz hafta içinde siz okuyucularımıza duyurduğumuz Atacan'ın Boluspor forması ile 100'üncü maçına çıkacak haberi sonrası tecrübeli oyuncuya Karşıyaka maçı öncesi 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği tarafından çiçek verilerek bu anlamlı maçı ilk olarak statta kutlandı. Boluspor'da 5. sezonunu geçiren bu oyuncu için Boluspor kulübü de dün hazırladığı plaketi Atacan'a başkan Necip Çarıkçı tarafından verildi. Başkan Çarıkcı tecrübeli file bekçisini kutlarken, daha sonra üzerinde "100" yazılı pasta alkışlarla kestirildi. Bolu Olay Gazetesi olarak Atacan'ı tekrar kutluyoruz. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128