Atatürk Kupası İçin Kulaç Attılar

Atatürk Kupası Yüzme Yarışmaları, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi. 5 farklı spor kulübü ve ferdi sporcuların katılımıyla gerçekleştirilen yarışma, Bolu halkı...

Atatürk Kupası İçin Kulaç Attılar

Atatürk Kupası Yüzme Yarışmaları, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi. 5 farklı spor kulübü ve ferdi sporcuların katılımıyla gerçekleştirilen yarışma, Bolu halkı tarafından da büyük ilgi ile takip edildi.

 

Müsabakaların açılış töreninde Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun ile Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen birer konuşma yaptı.

Atatürk Kupası Yüzme Yarışları’na, AİBÜ Spor Kulübü, Boluspor Kulübü, Gençlergücü Spor Kulübü, Gençlik Merkezi Spor Kulübü, Rekreasyon Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları ile ferdi lisansları ile organizasyona katılan sporcular ile toplamda 150 yüzücü yarışmaya katıldı. Organizasyonun ikinci bölümünde ise yüzme sporu ile yeni tanışan minik yüzücü adayları, öğrendikleri yüzme tekniklerini tribünleri dolduran izleyicilere sergiledi.

Yarışma sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun,  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Gazanfer Doğu, Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen, Türkiye Yüzme Federasyonu Bolu Temsilcisi Serap Şemşek ve katılımcı kulüplerin temsilcileri tarafından verildi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128