Atatürk Ortaokulu ikinci oldu! 3-0

Voleybol yıldız kızlar il birinciliği okul müsabakaları dün gerçekleştirilen iki maçla sona erdi. Günün ikinci maçında Atatürk O.O ile Mudurnu Zafer Türk O.O karşı karşıya geldi. Maçın...

Atatürk Ortaokulu ikinci oldu! 3-0

Voleybol yıldız kızlar il birinciliği okul müsabakaları dün gerçekleştirilen iki maçla sona erdi. Günün ikinci maçında Atatürk O.O ile Mudurnu Zafer Türk O.O karşı karşıya geldi. Maçın sonunda gülen taraf Atatürk O.O oldu ve bu galibiyetin sonunda ikinci olan takım oldu.

 

Günün ikinci maçında Atatürk O.O ile Mudurnu Zafer Türk O.O karşı karşıya geldi. Zayıf rakibi karşısında maça iyi başlayan Atatürk O.O ilk setten itibaren rakibine üstünlüğü sağladı ve ilk seti farklı bir şekilde 25-8 kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci sette de durum değişmedi ve Atatürk O.O yine farklı bir şekilde 25-14 seti kazanarak durumu 2-0’a getirdi. Son sette rakibinin zayıflığından dolayı rakibini hafife alan Atatürk O.O bu sette az kalsın kayıp veriyordu ki setin sonlarına doğru kendine geldi ve arka arkaya bulduğu sayılarla 25-19 bu seti de kazanarak maçtan 3-0 galip ayrılan taraf oldu. Bu sonuçla turnuvanın ikincisi olan takım Atatürk O.O oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124