Atatürk Ortaokulu rahat kazandı! 2-0

Voleybol küçük kızlar il birinciliği okul müsabakalarında grup maçlarında dün gerçekleştirilen üç karşılaşma ile sona gelinirken gruptan çıkan takımlar belli oldu. Gruplarından lider olarak...

Atatürk Ortaokulu rahat kazandı! 2-0

Voleybol küçük kızlar il birinciliği okul müsabakalarında grup maçlarında dün gerçekleştirilen üç karşılaşma ile sona gelinirken gruptan çıkan takımlar belli oldu. Gruplarından lider olarak çıkan takımlar İnkılap O.O. Milli Egemenlik O.O. ve Abant O.O. Yarından itibaren başlayacak üçlü final karşılaşmaları ile şampiyon belirlenecek.

 

Voleybol küçük kızlar il birinciliği okul müsabakalarında grup maçlarında sona gelinirken dün üç karşılaşma gerçekleşti. Bu karşılaşmalardan ilkinde Atatürk O.O ile 50.Yıl O.O karşı karşıya geldi. İlk sette iki taraflı bir oyun olurken setin sonlarına doğru arka arkaya bulduğu sayılarla Atatürk O.O. seti 21-15 aldı ve 1-0 öne geçti. İkinci sette ise setin ilk dakikalarından itibaren üstünlüğü ele geçiren Atatürk O.O bu seti farklı bir şekilde 21-4 kazanarak sahadan 2-0 galip ayrılan taraf oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128