Atıcılık havalı silahlar antrenmanları başladı

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonu Poligonu'nda yıldız,  genç ve büyükler kategorilerinde  “Atıcılık 10m Havalı Silahlar...

Atıcılık havalı silahlar antrenmanları başladı

Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonu Poligonu'nda yıldız,  genç ve büyükler kategorilerinde  “Atıcılık 10m Havalı Silahlar antrenmanları” başladı.

 

Bolu Kız Meslek Lisesi öğrencileri, yaklaşık 1 ay boyunca Beden Eğitimi derslerini Karaçayır Çok Amaçlı Spor Salonu Havalı silahlar poligonu’nda yaparak Atıcılık branşı hakkında teorik ve uygulamalı olarak eğitim aldılar. Antrenörlerimiz bu eğitim sonunda yetenekli olan ve gelecek vaad eden öğrencilerle Kız Meslek Lisesi'nde birebir görüşerek antrenmanlara davet etti. Kız Meslek Lisesi öğrencilerinin atıcılık havalı silahlar branşına ilgi ve alakalarının yoğun olduğunu söyleyen antrenörlerimiz;  Bolu'da her yaştan kesimin atıcılık branşına yoğun bir ilgi gösterdiğini ve bu seçilen yetenekli öğrencilerle Bolu’da Atıcılık Havalı silahlar branşını önce ulusal daha sonra da uluslararası arena'da duyurmak istediklerini dile getirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124