Avrupa Şampiyonası bugün başlıyor

Milli Takım düzeyinde ilk defa bir Bolulu antrenörün görevlendirildiği Avrupa Karate Şampiyonası bugün Konya'da Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda başlıyor.   Kon Tv'den canlı yayınlanacak...

Avrupa Şampiyonası bugün başlıyor

Milli Takım düzeyinde ilk defa bir Bolulu antrenörün görevlendirildiği Avrupa Karate Şampiyonası bugün Konya'da Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda başlıyor.

 

Kon Tv'den canlı yayınlanacak olan Bolu 2. Kademe Karate Antrenörü ve Milli Hakemi İbrahim Damar'ın antrenör ve kamp masörü olarak görevli olduğu Avrupa Şampiyonasına kırkı aşkın ülkenin katılımı bekleniyor. Çalışmalarını tamamlayıp şampiyonanın yapılacağı salonda adaptasyon çalışmaları yapan millilerimiz tam motive bir şekilde şampiyona günün bekliyor. Bu önemli faaliyetin ülkemizde yapılmasından dolayı Türkiye olarak bizlerin beklentisi çok daha yüksek. İbrahim Damar yaptığı açıklamada Karate'de Türkiye'nin diğer ülkelerin çok önünde olduklarını bay-bayan Kata ve Kumite bütün kategorilerde sporcuların çok iyi durumda olduğunu, tüm Türkiye'den ve memleketim olan Bolu'dan destek beklediklerini ifade etti.

Avrupa Şampiyonası Yayın Saatleri;

8 Şubat 2013 17:00-17:15 arası canlı yayın

8 Şubat 2013 22:40'dan itibaren gün içinde yapılan maçların görüntüleri

9 Şubat 2013 16:30-18.30 arası canlı yayın

10 Şubat 2013 14:30-16:30 arası canlı yayın

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128