Aybüke Büyülemeye devam ediyor

Çorum ilinde düzenlenen Türkiye Genç Kızlar Kulüp karşılaşmaları grup mücadeleleri dün Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen maçlarla start aldı. İlimizi temsil eden Bolu Sem-Mak...

Aybüke Büyülemeye devam ediyor

Çorum ilinde düzenlenen Türkiye Genç Kızlar Kulüp karşılaşmaları grup mücadeleleri dün Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen maçlarla start aldı. İlimizi temsil eden Bolu Sem-Mak Abant Gençlik Spor Kulübü ilk karşılaşmasında Bartın Ataspor Kulübü ile karşı karşıya geldi ve sahadan 69-35 galip ayrıldı. Aybüke muhteşem oyunuyla maça damga vururken attığı 39 sayıyla sahanın en skorer ismi oldu.

 

Çorum’da düzenlenen Türkiye Genç Kızlar Kulüp karşılaşmaları grup mücadeleleri dün Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen maçlarla start aldı. İlimizi temsil eden Bolu Sem-Mak Abant Gençlik Spor Kulübü ilk karşılaşmasında Bartın Ataspor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Maça iyi bir başlangıç yapan temsilcimiz ilk dakikalardan itibaren üstünlüğü ele geçirerek rakibine üstünlük kurmayı başardı. Üstünlüğünün maçın sonuna kadar kaybetmeyen temsilcimiz sahadan 69-35 galip ayrıldı. Galibiyette en büyük paya sahip olan Aybüke attığı 39 sayıyla sahanın en skorer ismi olarak her maçta olduğu gibi bu üstünlüğünü yine kimseye kaptırmadı. 6 takımlı grupta ilk maçından galibiyetle ayrılan temsilcimiz bugün saat 14.00’de Tokat Bilmar Spor kulübü ile karşılaşacak. Cuma Eskişehir Gençlikspor ile karşılaşacak olan temsilcimiz cumartesi Kastamonu Polisgücüspor ile karşılaştıktan sonra son maçında Pazar günü Çorum Gençlikspor ile karşılaşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER