Aydın Çetin savaşıyor

Son haftaların formda ismi Aydın Çetin, K.Erciyesspor maçındaki sahada basmadık yer bırakmadı. Sahaya kaptan olarak çıkan tecrübeli golcü gösterdiği performansla göz doldurdu.   K.Erciyesspor maçında...

Aydın Çetin savaşıyor

Son haftaların formda ismi Aydın Çetin, K.Erciyesspor maçındaki sahada basmadık yer bırakmadı. Sahaya kaptan olarak çıkan tecrübeli golcü gösterdiği performansla göz doldurdu.

 

K.Erciyesspor maçında sahaya kaptan olarak çıkan tecrübeli golcü Aydın Çetin, 90 dakika boyunca gösterdiği mücadeleyle kırmızı-beyazlı taraftarlardan büyük alkış aldı. Zaman, zaman defansa giderek savunmaya yardımcı olan tecrübeli golcü 90 dakika boyunca da K.Erciyesspor kalesinde gol aradı. Girdiği gol pozisyonlarında kaleci Atilla’yı geçemeyen Aydın Çetin istediği golü bu maçta bir türlü bulamadı.

Sahaya kaptan çıktı

Kaleci Serdar Kulbilge’nin sarı kart cezalısı olmasından dolayı K.Erciyesspor maçına Aydın Çetin kaptan olarak çıktı. Saha içersinde kaptanlık görevini eksiksiz yerine getiren ve zaman, zaman orta hakem Mustafa Öğretmenoğlu’yla konuşan Aydın Çetin, Öğretmenoğlu’nun verdiği kararlarda tepkisini ortaya koydu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER