Aydın‘LIK’ göremedik!

Ara transfer döneminde Giresunspor’dan transfer ettiğimiz Aydın Çetin, zorlu Elazığspor maçında gol yollarında görünmedi. Veysel Cihan’ın cezalı olduğu haftada sahaya ilk 11’de çıkan Çetin,...

Aydın‘LIK’ göremedik!

Ara transfer döneminde Giresunspor’dan transfer ettiğimiz Aydın Çetin, zorlu Elazığspor maçında gol yollarında görünmedi. Veysel Cihan’ın cezalı olduğu haftada sahaya ilk 11’de çıkan Çetin, hiçbir hava topunu alamazken 90 dakikada içersinde de hiçbir varlık gösteremedi.

 

Geldiği günden buyana eleştirilen hedefi olan tecrübeli santrafor Aydın Çetin, haftalar sonra Elazığspor maçında sahaya ilk 11’de çıktı. Takımımızda cezalı ve sakat oyuncuların çok olduğu haftada Elazığspor maçında sahaya ilk 11’de çıkarak, takımımızın gol umutlarından olan Aydın Çetin, sahada kaldığı 90 dakika içinde bir varlık gösteremezken, sahada varlığı ile yokluğu belli değildi. Geldiği gün tecrübeli oyuncuya sahip çıkarak “Aydın Çetin’e kefilim” diyen başkan Necip Çarıkçı, Elazığspor maçında oynadığı oyunla saç baş yoldurtan Çetin, kırmızı-beyazlı taraftarlara saç baş yoldurttu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128