AYDINLAR'DAN DESTEK MESAJI!

Futbol Federasyonu'nda bu ay sonunda gerçekleştirilecek başkanlık seçimine tek aday olarak girmesi beklenen Mehmet Ali Aydınlar, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. ve 3. Lig kulüplerinin başkanları ile bir araya gelerek, projelerini...

AYDINLAR'DAN DESTEK MESAJI!

Futbol Federasyonu'nda bu ay sonunda gerçekleştirilecek başkanlık seçimine tek aday olarak girmesi beklenen Mehmet Ali Aydınlar, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. ve 3. Lig kulüplerinin başkanları ile bir araya gelerek, projelerini anlattı.

 

Futbol Federasyonu'nun 29 Haziran'da yapılacak genel kurulunda başkanlığa aday olan Mehmet Ali Aydınlar, seçimde önemli bir oy potansiyeline sahip olan Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. ve 3. Lig ekiplerinin temsilcileri ile buluştu.

Kulüp temsilcilerinin sorunlarını dinleyen ve fikir alışverişinde bulunan Aydınlar, görüşmenin ardından basına kısa bir açıklama yaparak, ''Sporun emekçisi olan kulüplerimize destek vereceğimi en içten dileklerimle belirtmek isterim. Yeni bir döneme gireceğiz. En büyük amacım, Türk futbolunu Avrupa arenasında yarıştırmak.. Kulüplerimizi finansal ve yapısal açıdan daha güçlü oluşturup, üst lige hazır hale getirmek istiyoruz. Sorunlarınızı biliyoruz ve bunları ortak akılla çözeceğiz'' şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128