Az gollü maçın galibi Yüzüncü Yıl

Hentbol Yıldız Kızlar İl Birinciliği müsabakasına dün devam edilirken günün ikinci karşılaşmasında Yüzüncü Yıl İ.Ö.O takımı ile Köroğlu İ.Ö.O takımı bir araya geldi.   Oynanılan...

Az gollü maçın galibi Yüzüncü Yıl

Hentbol Yıldız Kızlar İl Birinciliği müsabakasına dün devam edilirken günün ikinci karşılaşmasında Yüzüncü Yıl İ.Ö.O takımı ile Köroğlu İ.Ö.O takımı bir araya geldi.

 

Oynanılan hentbol mücadelesinde Köroğlu İ.Ö.O takımı maça ilk golü atarak başladı. Maç bu skor ile devam ederken Yüzüncü Yıl İ.Ö.O takımı beraberli golünü attı. 7. dakikada 2-1 öne geçen Yüzüncü Yıl İ.Ö.O takımı 2-1 yaptı. 8 Dk da 3-1, 9. dakikada 4-1 18. dakikada 5-1 ve 19. dakikada 2 gol daha attı ve ilk devre 7-1 Yüzüncü Yıl İ.Ö.O takımının galibiyeti ile sona erdi. ikinci devrede her iki takım saha içersinde karşılıklı ataklarla kale önü mücadelesinde iyi savunma yaparak gol yememeğe çalıştılar. Kalecilerinde iyi kurtarışlarıyla gol farkında bir değişiklik olmadı. İkinci devrede her iki takım gol pozisyonlarında kaleye attıkları toplar direkten dönünce ve kaleci kurtarışlarıyla gol sayısında artış olmadı. Maçın ikinci devresinde sadece bir golü Köroğlu İ.Ö.O takımı attı. Maçta 100. Yıl. İ.Ö.O takımının 7-2 galibiyeti ile tamamlandı. 28 Şubat Pazartesi günü 100. Yıl İ.Ö.O takımı ikinci karşılaşmasında Dodurga Abdi Sin İ.Ö.O takımı ile, Köroğlu İ.Ö.O takımı ise Kültür İ.Ö.O takımı ile bir araya gelerek hentbol mücadelesi yapacaklar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128