BAAL şampiyonluk yolunda ilerliyor

Okul müsabakaları Genç Kızlar Voleybol B grubu karşılaşmalarında dün iki mücadele gerçekleştirildi. Günün ikinci ve son karşılaşmasında Bolu Atatürk Anadolu Lisesi ile Bolu Mesleki ve Tek. And. Lisesi karşı karşıya geldi. Zayıf rakibi karşısında çok rahat oynayan Bolu Atatürk Anadolu Lisesi sahadan 3-0 galip ayrılarak şampiyonluk yolunda bir engeli daha geride bıraktı.

 BAAL şampiyonluk yolunda ilerliyor

Haber: Volkan YILMAZ

Okul müsabakaları Genç Kızlar Voleybol B grubu karşılaşmalarında dün iki mücadele gerçekleştirildi. Günün ikinci ve son karşılaşmasında Bolu Atatürk Anadolu Lisesi ile Bolu Mesleki ve Tek. And. Lisesi karşı karşıya geldi. Bugüne kadar oynanan mücadelelerin hepsinden galip ayrılan ve şampiyonluğun en büyük adayı olan Bolu Atatürk Anadolu Lisesi zayıf rakibi karşısında mücadeleye çok iyi başladı. İlk setin ilk dakikalarından itibaren farkı arttıran Bolu Atatürk Anadolu Lisesi ikinci teknik molaya 16-4 önde girdi. Farkı arttırdıktan sonra zayıf rakibine sayı kaptırmaya başlayan Bolu Atatürk Anadolu yine de seti 25-13 gibi farklı bir skorla kazanarak maçta durumu 1-0'a getirdi. İkinci sette de zayıf rakibi karşısında çok rahat bir oyun sergileyen Bolu Atatürk Anadolu Lisesi ilk setteki skoru yakalayarak bu seti de 25-13 kazandı ve maçta durumu 2-0 yaptı. Son sette iyice oyundan kopan Bolu Mesleki ve Tek. And. Lisesi karşısında zorlanmayan Bolu Atatürk Anadolu Lisesi bu seti de 25-10 gibi farklı bir şekilde kazanarak sahadan 3-0 galip ayrıldı. Bu sonuçla şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Bolu Atatürk Anadolu Lisesi bugün İ.B.Gölyüzü Mes. Tek. ve And. Lisesi ile karşı karşıya gelecek.

 

Bolu Atatürk Anadolu Lisesi: Melisa, Mervenur, Seden Nur, Hale, Ceren, Fatma Nur, Özge, Melike, Merve, Esra, Yasemin, İlkay, Busenur

Antrenör: Volkan YAŞAR

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128