Badminton Bölge müsabakaları Bolu’da

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları Federasyonunun ortaklaşa düzenlendiği Yıldızlar Kız-Erkek Badminton Müsabakaları sona erdi.   Okul Sporları Federasyonunun düzenlediği...

Badminton Bölge müsabakaları Bolu’da

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları Federasyonunun ortaklaşa düzenlendiği Yıldızlar Kız-Erkek Badminton Müsabakaları sona erdi.

 

Okul Sporları Federasyonunun düzenlediği Yıldızlar Badminton müsabakaları Düzce 18 Temmuz Spor Salonunda gerçekleştirildi. 8 kız ve 7 erkek takımının katıldığı Yıldızlar Badminton İl Birinciliği turnuvasında toplamda 80 sporcu yarıştı. 18-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen müsabakalar nefes keserken dereceye giren takımlara ödülleri verildi. Yıldızlar Badminton Müsabakalarında Erkeklerde Düzce Gümüşova Ortaokulu birinci olurken Düzce Sancaklar Ortaokulu ikinci ve Düzce Şehit Teğmen Ortaokulu üçüncü oldu. Kızlarda ise Gümüşova Ortaokulu birinci, Sancaklar Ortaokulu ikinci ve Şehit Teğmen Ortaokulu üçüncü oldu.

Badminton Bölge müsabakaları Bolu’da

Yıldız Erkekler Badminton Bölge müsabakalarının önümüzdeki günlerde ilimizde yapılacağı öğrenildi. Yıldızlar kız-erkek Badminton Müsabakalarında Türkiye genelinde illerinde ilk 3 dereceyi alan takımlar Bolu’da yapılacak bölge müsabakalarında yarışmaya hak kazandılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128