Bahri Kaya, Hedef Süper Lig!

Boluspor teknik direktörü Bahri Kaya Ziraat Türkiye kupası kurasını değerlendirdi. Kaya öncelikli hedeflerinin süper lig olduğunu belirtirken, tüm futbolcularına kupa maçına iki gün kalaya kadar Beşiktaş...

Bahri Kaya, Hedef Süper Lig!

Boluspor teknik direktörü Bahri Kaya Ziraat Türkiye kupası kurasını değerlendirdi. Kaya öncelikli hedeflerinin süper lig olduğunu belirtirken, tüm futbolcularına kupa maçına iki gün kalaya kadar Beşiktaş maçını konuşmalarını yasakladığını belirtti.

 

Hem lig maçları, hem de kupadaki Beşiktaş maçı hakkındaki görüşlerini açıklayan tecrübeli teknik adam “Kurada Beşiktaş’ı çekerek Boluspor yıllardır karşı karşıya geldiği rakibiyle yine yıllar sonra karşılaşacak. Bu konu çok daha önemli ama öncelikle biz ligi düşünmek sorundayız, hedefimiz süper ligdir” dedi.

“Sadece Kasımpaşa maçını düşünüyoruz”

Boluspor için çok daha önemli olan bir lig var. Bütün yoğunluğumuz ve düşüncemizle şu an için hafta sonu oynayacağımız Kasımpaşa maçına yoğunlaştık. Erciyesspor maçından sonrada Beşiktaş’la oynayacağımız kupa maçını hangi oyuncularla ve nasıl oynayacağımızı herkesle bütün kamuoyu ile paylaşacağım. Ama şu an sadece Kasımpaşa maçından başka bir şey düşünmediğimi, ligin bizim için çok daha önemli olduğunu söyleyebilirim.

“Beşiktaş maçı Bolu camiası için önemli”

Kurada Beşiktaş’ı çekerek Boluspor yıllardır karşı karşıya geldiği rakibiyle yine yıllar sonra karşılaşacak. Bu konu çok daha önemli. Yıllardır aynı ligde birlikte oynamış bir rakibimizle kupada sahamızda oynayacağız. Bu maç yıllar sonra Boluspor taraftarı ve Bolu camiası adına oldukça önemli. Onun için bu kura bizim için hoş bir kura oldu.

“Kupa önemli ama asıl hedefimiz süper ligdir”

Tabi tüm bunları söylerken şartlar ne olursa olsun, hangi futbolcularımız oynarsa oynasın, Boluspor bu maçı kazanmak için, kupada tur atlamak için oynayacaktır. Tekrar tekrar söylüyorum ama öncelikle biz ligi düşünmek sorundayız, hedefimiz süper ligdir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128