Bal liginde bu istatistik dikkat çekiyor!

Geredespor’un Pazar günü oynadığı ve 4-1’lik skorla farklı bir şekilde mağlup olduğu Ostimspor’da ilginç bir istatistik dikkat çekiyor. Belki de hiçbir ligde görülmeyecek bu istatistik ise...

Bal liginde bu istatistik dikkat çekiyor!

Geredespor’un Pazar günü oynadığı ve 4-1’lik skorla farklı bir şekilde mağlup olduğu Ostimspor’da ilginç bir istatistik dikkat çekiyor. Belki de hiçbir ligde görülmeyecek bu istatistik ise Ostimspor’un 17 maçın 9’unu sahada 11, rakibinin ise 10 kişi ile oynaması. Ostimspor’un mücadele ettiği 9 karşılaşmada hakemler karşı rakibe kırmızı kart göstererek Ostimspor’un rakipleri 10 kişi kaldı. Ligde oynanan son 4 karşılaşmada yine Ostimspor’un rakipleri karşılaşmayı 11 kişi tamamlayamadı.

 

Geredespor’un hafta sonu karşılaştığı Ankara ekibi Ostimspor’da ilginç bir istatistik dikkat çekiyor. BAL Ligi’nde bugüne dek oynanan 17 karşılaşmanın 9’unda Ostimspor’un rakipleri kırmızı kart görerek sahada 10 kişi kaldı. Belki de hiçbir ligde görülmeyecek bu istatistikî verilere bakıldığında birçok karşılaşmada skorun etkilendiği ortaya çıkıyor. Ligdeki son 4 karşılaşmada yine Ostimspor’un rakiplerinin kırmızı kart görmesi de dikkatlerden kaçmıyor. Son karşılaşmada bilindiği üzere rakibinin darbesine maruz kalan Ali Koçaklı, kaleciyle karşı karşıya kaldığı anda yerde kaldı. Ali Koçaklı, girdiği bu pozisyon sonrası hakemi aldattığı gerekçesiyle ikinci sarı kartı görerek oyundan atıldı.

TAM 9 MAÇ

Geredespor’u hafta sonu 4-1’lik skorla mağlup eden Ostimspor’un oynağı 17 karşılaşmanın 9’unda Ostimspor’un rakiplerine gösterilen kırmızı kartlı mücadeleler ve bu mücadelelerin ilk yarı ve maç sonuçları şöyle: Ostimspor-Kırıkkale Yahşihanspor İY 0-1 MS 3-3, Geredespor-Ostimspor İY 0-0 MS 0-1, Ostimspor-Ankara Adliyespor İY 0-0 MS 2-2, İskilip Belediyespor-Ostimspor İY 1-0 MS 1-1, Ostimspor-Eskipazar Belediyespor İY 1-0 MS 3-0, Sincan Belediyespor-Ostimspor İY 1-1 MS 2-1, Ostimspor-Bartınspor İY 1-1 MS 2-1, Kırıkkale Yahşihanspor-Ostimspor İY 1-1 MS 2-1, Ostimspor-Geredespor İY 1-0 MS 4-1.

Bu 9 karşılaşmanın 2’si ise Geredespor ile Ostimspor karşısında oynanan mücadeleler. Geredespor, bu iki mücadeleyi de 11 kişi tamamlayamadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124