''BANK ASYA LİGİ BU SEZONDA ÇOK ŞİDDETLİ VE ZOR OLACAKTIR''

Bank Asya 1. Lig'de mücadele edecek Kasımpaşaspor'un teknik direktörü Uğur Tütüneker, Bank Asya Ligi'nın bu sezon da çok şiddetli ve zor olacağını söyledi.   Bolu kampını değerlendiren Tütüneker,...

''BANK ASYA LİGİ BU SEZONDA ÇOK ŞİDDETLİ VE ZOR OLACAKTIR''

Bank Asya 1. Lig'de mücadele edecek Kasımpaşaspor'un teknik direktörü Uğur Tütüneker, Bank Asya Ligi'nın bu sezon da çok şiddetli ve zor olacağını söyledi.

 

Bolu kampını değerlendiren Tütüneker, Bolu Koru Otelde 7 gündür kamp yaptıklarını, bu süreçte futbolcuların daha çok dayanıklılık ve kuvvet artırıcı çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Hazırlık maçlarının devam ettiğini belirten Tütüneker, ''3 gün sonra Göztepe'yle bir hazırlık maçımız var. Hazırlık maçlarından sonra ara vereceğiz ve 2. kamp dönemine geçeceğiz. İkinci kamp döneminde de anlayışımızı oturtmamız gerek'' dedi.

Tütüneker, ligin daha kolay mı yoksa zor mu geçeceğini göreceklerini dile getirerek, ''Bank Asya Ligi hiç bir zaman kolay olmadı. Geçen yıl ve daha önceki yıllarda da çok zor bir ligdi. Son 4-5 seneden beri Bank Asya Ligi'ne sürpriz takımlar çıkabiliyor. Takımlar B'den gelip Bank Asya'da iş yapıyorlar, hatta direkt Süper Lig'e çıkıyorlar. Buca olsun, Erciyes olsun... Dolayısıyla alttan gelen takımları hiç küçümsememek lazım. Bank Asya Ligi bu sezon da çok şiddetli ve zor olacaktır'' diye konuştu.

En büyük transferlerinin takım kadrosunu korumak olduğunu ifade eden Tütüneker, ''İlerisi için istikbal vaat eden 1-2 oyuncu aldık. Gerekirse iki oyuncu daha almayı düşünüyoruz. Takım şu an dolu Takımda 28 kişi bulunuyor. Şu an bir sıkıntımız yok'' diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128