Basından Boluspor’a protesto!##hb_sdk.gif

Alınan kötü mağlubiyetler sonrası Boluspor yönetimi spor muhabirlerine kısıtlama getirerek, 15 dakikalık görüntü ve fotoğraf alma sınırlaması koydu. Yönetimin bu kararını protesto eden muhabirler 15 dakikalık...

Basından Boluspor’a protesto!##hb_sdk.gif

Alınan kötü mağlubiyetler sonrası Boluspor yönetimi spor muhabirlerine kısıtlama getirerek, 15 dakikalık görüntü ve fotoğraf alma sınırlaması koydu. Yönetimin bu kararını protesto eden muhabirler 15 dakikalık süreyi kullanmayarak antrenman sahasını terk etti.  

 

Haber: Hamza Türdü

Haftayı K.Erciyespor galibiyetiyle tamamlayan Boluspor’da kırmızı-beyazlı yönetim önceki akşam yapılan toplantıda kritik kararlar aldı. Antrenmana gelen spor muhabirlerine alınan kararı Boluspor’lu yöneticilerden Sefa Meral ve Basından sorumlu idari menajer Muharrem Demirel bildirdi.

15 dakikayı kullanmadılar

Hafta sonu sahasında zorlu Adanaspor maçına çıkacak olan Boluspor’da radikal bir karar alınırken, bu karar spor muhabirlerinin tepkisini çekti. Alınan karar gereği bundan sonra spor muhabirleri antrenmanı sadece 15 dakikalık bölümünü izleyebilecek. Bu gün yapılan antrenmana gelen spor muhabirleri alınan kararı protesto ederek 15 dakikalık bölümü kullanmayarak idman sahasını ter ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124