Basınspor Mağlubiyetle Tanıştı!

İlimizde spor medyasında görev yapan basın mensuplarının spor yapmaları amacıyla kurulan Basınspor, üçüncü maçında resmen baltayı taşa vurdu. İlimiz protokolü ile yapılması planlanan maç için...

Basınspor Mağlubiyetle Tanıştı!

İlimizde spor medyasında görev yapan basın mensuplarının spor yapmaları amacıyla kurulan Basınspor, üçüncü maçında resmen baltayı taşa vurdu. İlimiz protokolü ile yapılması planlanan maç için Termal Otel sahasına giden basın mensupları karşılarında ulusal karma bir takımı görünce neye uğradıklarını şaşırdılar. Müsabaka Basınspor’un farklı mağlubiyeti ile sona erdi.

 

Spor basında görev yapan muhabirler, köşe yazarları ve editörlerin yer aldığı Basınspor üçüncü maçında ilimiz protokolü ile Termal Otel’de karşılaştı. Maç öncesi protokolden ziyade karma bir takımı karşısında bulan basın mensupları her ne kadar geri dönüş yapamasalar da spor amaçlı çıktıkları maçta farklı mağlup olmaktan kurtulamadılar.

 

 Rakipte kimler yoktu ki

Karma takımda Galatasaray’dan tecrübeli savunma oyuncusu Cihat, Fenerbahçe’nin deneyimli file bekçisi Fevzi milli sporcu Suat Çelen, Boluspor’dan Kazım, Bilecikspor ve Bozüyükspor’dan Ervani, Sebenspor’dan Tufan, gibi bir çok isim yer aldı. İlk yarısı golsüz biten maçta, ikinci yarı kondisyonu ve fizik gücü ile hazır olan protokolspor maçı kazanmayı bildi. Basınspor ise son 3 maçından sadece 1 puan çıkartabilirken, önümüzdeki günlerde Boluspor yönetimi ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

 

Başlama vuruşu Vali Özçimen'den

Oynanan karşılaşmayı kenardan takip eden ilimiz Valisi İbrahim Özçimen maçın başlama vuruşunu yaptı. Karşılaşma boyunca takımına direktifler veren Özçimen, takımının aldığı galibiyetten oldukça memnundu. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128