Başkan Abat “Boluspor her zaman hedefe oynar”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat gazetecilere yaptığı açıklamada “Boluspor’un ismi her zaman hedeftir, her zaman hedefe oynar” dedi.   Hafta sonu oynayacakları Kartalspor karşılaşmasının iki takım...

Başkan Abat “Boluspor her zaman hedefe oynar”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat gazetecilere yaptığı açıklamada “Boluspor’un ismi her zaman hedeftir, her zaman hedefe oynar” dedi.

 

Hafta sonu oynayacakları Kartalspor karşılaşmasının iki takım için çok önemli olduğunu ifade eden başkan Abdullah Abat, “Kartalspor düşme hattına daha yakın olduğu için kazanmak için mücadele edecek ve mutlak 3 puan için sahaya çıkacak. Bizde puan kaybetmek istemiyoruz. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. Abat, ligde kolay ya da zor takımın olmadığını, her takımın zor bir takım olduğunu belirterek, “Ligde bulunan her takım bir birini yenecek durumda. Bizde takımlara göre, ortaya koydukları mücadelelere göre hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.  

Futbolcularına güvendiğini belirten Abat, “Bu maçta oyuncularımız üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yapacaktır. Taraftarımızda geçtiğimiz hafta Samsunspor karşısında göstermiş oldukları ilgiden daha fazlasını bu maça gösterecektir. Her maça ayrı, ayrı bakıyoruz. Oynayacağımız her maçının önemi farklı. Her maça final havasında çıkıyoruz. Boluspor’un ismi her zaman hedeftir, her zaman hedefe oynar. Önce bir takım şeyleri garantilememiz lazım. Bazı şeyleri konuşmak için çok erken. Boluspor iyi yolda. Daha da iyi olmak için mücadele ediyor” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124