Başkan Abat, Basın emekçilerini unutmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat basın emekçilerini unutmadı.   Kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayan...

Başkan Abat, Basın emekçilerini unutmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat basın emekçilerini unutmadı.

 

Kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yayınlayan Başkan Abdullah Abat açıklaması şöyle “Günümüz dünyasında iletişim araçları, kamuoyunu bilgilendirme, yönlendirme ve öğretme gibi değerler konusunda çok önemli yer tutmaktadır. Yaptığı haberlerle bir anda milyonlarca insana ulaşabilen basının, yapmış olduğu haberlerde objektif, doğru ve seviyeli olması yönündeki sorumluluğunun yanında, demokrasiye olan katkısı da inkâr edilemez bir gerçektir. Medya gündemi oluşturmakta ve etkilemektedir. Bu nedenle medya doğru amaçlar doğrultusunda kullanıldığında faydalı bir araç olmaktadır. Haberin her türlüsünü öğrenmek ve gelişmeler hakkında gerçeklere dayalı ve zamanında bilgi almak vatandaşın hakkı, bunu ilkeli ve seviyeli bir şekilde halka aksettirmek ise basının görevidir. Bu vesileyle, insanlarımızın ortak sesi, gözü, kulağı olan, basın meslek ilkeleri doğrultusunda görevlerini başarıyla yerine getiren basın-yayın organlarımızın tüm çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlık, mutluluk, başarı ve esenlikler dilerim”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128