banner120

Başkan Abat, Hepimiz bir aileyiz

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, Gençlik Geliştirmeden sorumlu idareciler İlker Aktaş ve Önder Şemsek, Bolu’da amatör faaliyet gösteren futbol kulüplerinin temsilcileri ile önceki gün bir araya geldi.   Boluspor...

Başkan Abat, Hepimiz bir aileyiz

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, Gençlik Geliştirmeden sorumlu idareciler İlker Aktaş ve Önder Şemsek, Bolu’da amatör faaliyet gösteren futbol kulüplerinin temsilcileri ile önceki gün bir araya geldi.

 

Boluspor Tesisleri’nde yapılan toplantıya, taban birlikleri, ilimizde faaliyet gösteren amatör takımların başkanları ve antrenörleri katıldı. Birlik ve beraberliğin hedeflendiği toplantıda Abdullah Abat, “Biz hepimiz bir aileyiz sizler de bizimle aynı heyecanları yaşıyorsunuz. Hepimizin de ortak amacı Bolumuza hizmet etmektir” şeklinde konuştu.

Toplantıda ASKF Başkanı Zekeriya Gökmen, Futbol İl Temsilcisi Cemalettin Metin Ve İl Hakem Komitesi Başkanı Ayhan Şentürk ile kulüp başkanları da kısa konuşma yaparlarken, “Böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Hepimizin ortak paydası futboldur. Bunun önderliğini de profesyonel olarak Boluspor yapmaktadır. Ancak Boluspor’un da geleceğinin sağlam temeller üzerinde olması isteniyorsa amatör kulüplerimizde güçlü olmalıdır” ifadelerine yer verdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124